PERSKINDOL - partnerství a sponzoring

Značka PERSKINDOL patří v zahraničí k tradičním partnerům sportovců i sportovních organizací a navazuje na tuto tradici v různých odvětvích profesionálního sportu také v České republice.

Vzhledem k široké škále a možnostem produktů PERSKINDOL ovšem nabízí toto partnerství i Vám, a to zejména praktickým využitím při rekreačním sportu, namáhavé práci či jiné fyzické zátěži.

Pokud by Vás zajímaly bližší informace o možnostech navázání spolupráce se značkou PERSKINDOL, obraťte se prosím na její obchodní zastoupení - společnost Ewopharma, spol. s r. o., uvedené v sekci KONTAKTY.

Česká basketbalová federace

ČESKÁ BASKETBALOVÁ FEDERACE (ČBF)

ČBF je zájmovým sdružením fyzických osob provozujících basketbal. Jejími členy mohou být i právně, majetkově a organizačně samostatné a nezávislé sportovní subjekty se sídly na území ČR, jejichž základním předmětem činnosti je provozování basketbalu.

ČBF zastupuje české basketbalové hnutí v mezinárodní basketbalové federaci (FIBA) a Českém Olympijském Výboru (ČOV) a náleží jí samostatné právo a odpovědnost za přípravu a zabezpečení české národní basketbalové reprezentace na všech úrovních.

Poslání a cíl činnosti ČBF

Základním posláním a cílem činnosti ČBF je péče o všestranný rozvoj basketbalu v ČR a vytváření podmínek pro všechny jeho formy a výkonnostní stupně.

Své poslání uskutečňuje ČBF zejména tím, že:

  • rozvíjí basketbal a organizuje basketbalové soutěže na území ČR, spolupodílí se na vytvoření podmínek pro všechny jeho formy a výkonnostní stupně s cílem zabezpečit klubovou i státní reprezentaci.
  • zastupuje zájmy českého basketbalu v mezinárodních sportovních organizacích a je jediným představitelem českého basketbalu.

více informací naleznete na www.cbf.cz

Nordic walking live

NORDIC WALKING LIVE (NWL)

NWL založila v Hradci Králové paní Jaruška Morávková, trenérka a především sportovní nadšenec, jako centrum spojení aktivního odpočinku, relaxace, rehabilitace a načerpání duševních sil.

Dozvíte se zde vše nejen o dynamicky se rozvíjející zdravotně-sportovní aktivitě zvané Nordic Walking, ale máte možnost se aktivně připojit k již velmi početné rodině lidí, kteří tento sport pravidelně provozují nejen ke zlepšení své kondice. NW TOUR se stává každoroční tradicí zdravotně-sportovní aktivity ve velkých městech po celé ČR. Tento projekt svojí záštitou podporuje ministr zdravotnictví doc. MUDr. Leoš Heger, České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (JEP) a některé zdravotní pojišťovny (ZP).

Centrum NWL Vám dále představí velice efektivní způsoby hubnutí a formování postavy za asistence odborníků na výživu a zdravý pohyb.

Zformovat postavu a zlepšit celkově svou kondici v přátelském kolektivu zde můžete při sálovém cvičení. Centrum NWL je místem setkání lidí bez rozdílu pohlaví, věku i kondice.

SM-systém je rehabilitační cvičení, které pomáhá posílit zádové svalstvo, odstraňuje různé dysbalance a zroveň formuje postavu.

Tělo i mysl uvolníte při cvičení tai-chi nebo jógy. Naučíte se dokonale vnímat řeč svého těla, správně dýchat a necháte proudit energii svým tělem.

více informací naleznete na www.nwlive.cz

Michaela Smutná

Michaela Smutná (1987) - lyžařka

Lyžování se věnuje od dětství. K závodění ji přivedl tatínek, který trénuje Míšu od roku 1997. Od té doby se snaží prorazit na poli zimních sportů a prosadit se. Míša má na svém kontě již několik úspěchů z juniorských i seniorských soutěží (především národní šampionáty a závody kategorie FIS - Mezinárodní lyžařská federace). Sport hraje v životě Míši důležitou roli, kromě lyžování se věnuje jízdě na koni, má ráda basketbal a windsurfing.

Osobní internetové stránky: zatím nevytvořeny

Lyžařský klub: TJ Slovan Pec pod Sněžkou Trenér: Petr Smutný
Team: Národní team A FIS kód: 155479
Disciplíny: dříve sjezd, nyní především slalom, obří slalom, super obří slalom a slalom paralelní

více informací naleznete na www.fis-ski.com

Kateřina Pauláthová

Kateřina Pauláthová (1993) - lyžařka

Lyžování se věnuje od dětství. Závodí od roku 2008 a trénuje ji tatínek, který Katku také k závodění přivedl. Katka během své lyžařské kariéry nasbírala již řadu cenných bodů a zkušeností v juniorských soutěžích doma i v zahraničí a začíná se prosazovat i v soutěžích seniorských. Svými výsledky a umístěními již několikrát mile překvapila a díky své psychické i fyzické vyspělosti má pro lyžařský sport do budoucna určitě vysoký potenciál.

Osobní internetové stránky: www.katerinapaulathova.cz

Lyžařský klub: Lyžařský klub Pauláth Trenér: Radovan Pauláth
Team: Národní team A FIS kód: 155699
Disciplíny: slalom, obří slalom a super obří slalom

více informací naleznete na www.fis-ski.com

Pražský svaz malého fotbalu

PRAŽSKÝ SVAZ MALÉHO FOTBALU (PSMF)

PSMF organizuje a řídí amatérskou fotbalovou soutěž, hranou po celém území hlavního města Prahy, jejíž vznik se datuje k jaru roku 1972. Soutěže se hrají ve třech kategoriích (Hanspaulská liga – nad 15 let, Veteránská liga - nad 35 let, Superveteránská liga - nad 45 let). V každém kalendářním roce se pak odehrají dvě sezóny (jaro - podzim).

Soutěží se účastní celkem více než 940 týmů. V každé sezóně se odehraje více jak 5 200 zápasů, což znamená přes 10 000 zápasů v kalendářním roce!

Soutěží se aktivně účastní více než 15 000 hráčů, čímž se řadí k nejmasovějším volnočasovým aktivitám nejen v Praze, ale i v celém Česku.

více informací naleznete na www.psmf.cz

Běžecká škola Miloše Škorpila

BĚŽECKÁ ŠKOLA MILOŠE ŠKORPILA

Běžecká škola byla založena pro všechny příznivce běhu, a to nejen vrcholové sportovce, ale i amatérské běžce, nadšence a úplné začátečníky. Všem svým členům a příznivcům poskytuje na svých internetových stránkách řadu praktických rad a doporučení.

Pod vedením Běžecké školy se lze věnovat běhání aktivně na různých úrovních. Můžete se zúčastňovat pravidelných, společných běžeckých tréninků v pražské Stromovce (jsou spolupořádány s PIM běžeckým klubem Stromovka), objednat si svůj individuální trénink nebo trénink pro skupiny. S Běžeckou školou je dále možné zaběhat si také v různých městech – v běžeckých kroužcích. Můžete si samozřejmě objednat i svůj osobní tréninkový plán.

V neposlední řadě se v Běžecké škole a na jejích internetových stránkách můžete dozvědět spoustu zajímavých informací, které se týkají běžecké výbavy, doporučené stravy a akcí, které Běžecká škola pořádá nebo se jich účastní.

více informací naleznete na www.bezeckaskola.cz

Moto Šikule

MOTO ŠIKULE MTB TEAM

Moto Šikule MTB team je skupinou mountainbikerek a mountainbikerů různých věkových kategorií (nejmladší závodnice Adéla je ročník 2009), soutěžících pod vlajkou MOTO Šikule. Členové teamu se účastní převážně závodů horských kol pořádaných v České republice.

Všichni závodníci se mohou pochlubit řadou nebo alespoň dílčími úspěchy své dosavadní závodnické kariéry. O jejich dovednosti se můžete přesvědčit buď přímo na závodech, nebo na jejich internetových stránkách, kde je také k dispozici stručné curriculum vitae každého člena teamu.

více informací naleznete na www.sikulemtb.cz

Mrelax studio

MRELAX STUDIO

Relaxační a kosmetické studio Mrelax nabízí širokou škálu zkrášlujících a relaxačních služeb od manikúry a pedikúry, přes kosmetiku a vizážistiku až po fyzioterapii, masáže nebo akupresuru. Zkušený tým odborníků se v příjemném prostředí studia stará o své klienty s maximální péčí a profesionalitou.

Informace o všech poskytovaných službách, ale také o jednotlivých členech týmu jsou k dispozici na internetových stránkách studia, stejně jako vizuální prezentace celého studia a jeho vybavení.

více informací naleznete na www.mrelax.cz

Juniorská liga

Juniorská liga

Juniorská liga je soutěž organizovaná Fotbalovou asociací České republiky. Hlavním cílem této soutěže bylo zapojit do hry mladé hráče, kteří končí v dorosteneckých soutěžích a v kádru A-mužstva si ihned nenajdou uplatnění. Soutěž má rovněž pomoci mladým hráčům v přechodu z mládežnických kategorií do dospělého fotbalu.

více informací naleznete na www.juniorskaliga.cz

Lucie Hantáková

BE FIT WITH LUCIE

Lucie celý život bojovala s nadváhou a jo-jo efektem, přestože je nadšená sportovkyně a instruktorka aerobiku. Teprve s osvědčeným individuálním konceptem správné výživy zohledňujícím všechny fyzické dispozice a vytíženost se podařilo Lucii váhu snížit a pohodlně ji udržet.

Praxí prověřenou koncepci, spočívající ve správné orientaci v potravinách a doporučení vhodné pohybové aktivity podle aktuálního stavu a možností, nabízí nyní svým klientům, aby dokázali zhubnout bez zbytečného stresu, trápení a především jo-jo efektu.

více informací naleznete na www.luciehantakova.cz

STREETBALL CUP – MEMORIÁL MISTRA JANA HUSA

STREETBALL CUP – MEMORIÁL MISTRA JANA HUSA

Tento streetballový turnaj navazuje na bohatou tradici basketbalu ve městě Česká Třebová. Počátky turnaje spadají již do roku 1995, kdy velká popularita streetballu vyústila v uskutečnění celodenního klání. První ročníky turnaje se odehrávaly v prostorách sportovního arálu ZŠ Ústecká v letech 1995 – 2004. Pravidelně se sem sjíždělo okolo 80 streetballistů z celé republiky, čímž se turnaj dostal do podvědomí basketbalových nadšenců.

Nová éra Memoriálu se začala psát v roce 2008. Od té doby se turnaj progresivně vyvíjí a stal se důležitou událostí v kalendáři streetballových akcí v České republice. Na turnaj si nacházejí cestu i hráči ze zahraničí, čímž se akce neustále rozšiřuje a nabývá na důležitosti. Pravidelně se turnaje účastní přes 100 hráčů z celé České republiky v kategoriích mužů, le tos i v kategorii dívek.

V roce 2013 nastal výrazný zlom v organizaci, kdy se podařilo získal záštitu hejtmana Pardubického kraje a tím tak využít nové možnosti. Turnaj se přesunul do areálu gymnázia, který leží v centru města. Hrálo se na novém moderním umělém povrchu Sport Court, který dodal celému turnaji na atraktivitě, což se projevilo i na velkém počtu příchozích diváků. Spolupracujeme také s Českou streetballovou federací, která zařadila turnaj do své Summer tour. Patronem akce se stal nejlepší střelec historie tříbodových hodů Pavel Miloš. Díky tomu a mnohému dalšímu byla Streetball Cup 2013 vyhlášen sportovní událostí roku ve městě Česká Třebová.

Dalším tradičním lákadlem je pravidelná účast hráčů z nejvyšší basketbalové soutěže NBL, se kterými tak každý může změřit své síly.

Motto turnaje: Streetball pro všechny.

Rádi bychom také, aby v nejbližších letech Memoriál navštěvovali hráči i ze zahraničí a tím tak pozvedli jeho úroveň a zároveň přijeli do našeho regionu.

Rádi bychom, aby se zároveň tato sportovní akce stala i významnou kulturní událostí, proto bychom celý hrací den doplňujeme o doprovodný program, čímž akce láká velký počet návštěvníků. Soutěže pro příchozí diváky a fanoušky jednotlivých týmů.

Cílem je tak rozvíjet zájem o sport nejen mezi širokou veřejností, ale hlavně mezi mladými lidmi.

Memoriál Mistra Jana Husa, pod tímto názvem je českotřebovský streetballový turnaj oficiálně uváděn, se již od svého založení snaží všem účastníkům nabídnou kvalitní sportovní zážitek, hodně hry i ocenění za své odvedené výkony. Kromě týmového umístění jsou oceněni i ti nejlepší v individuálních soutěžích, kterých se může zúčastnit opravdu každý. I díky tomu si turnaj již trvale vydobyl místo na mapě streetballových akcí pořádaných v České republice a dostal se do podvědomí sportovních fanoušků.

více informací naleznete na www.streetballhus.cz

Jan Petržela

Jan Petržela (1992) – orientační běh

Jan Petržela je český reprezentant v orientačním běhu. Mezi jeho největší úspěchy patří 2 stříbrné medaile z juniorského mistrovství světa 2012 na Slovensku, zlatá medaile z longu na dorosteneckém Mistrovství Evropy 2008 ve Švýcarsku a stříbrná medaile ze štafety mužů na Mistrovství Evropy 2014 v Portugalsku. V současnosti běhá za český klub OK99 Hradec Králové.

více informací naleznete na http://jpetrzela.wix.com/nuff

Jonáš Kašpar a Marek Šindler – deblkanoisté

Jonáš Kašpar a Marek Šindler – deblkanoisté

Začínali jako singlkanoisté bez větších úspěchů. Zlom v jejich sportovní kariéře nastal až poté, co je Kamil Křempek posadil do lodi společně. První úspěchy k nim tak nějak připlavaly samy. Pak se do toho víc opřeli a dnes mez jejich největší úspěchy mimo jiné patří zlaté medaile z MS do 23 let, které získali v letech 2011-2014, potom bronzové medaile z ME a MS z roku 2014. Oba si dnes neumí svůj život bez společného závodění představit. Společně se sportem baví už 11 let.

více informací naleznete na www.kasparsindler.cz

Ronnie

INTERNETOVÝ MAGAZÍN RONNIE.CZ

Internetový magazín Ronnie.cz je nejčtenějším internetovým médiem se zaměřením na zdravý životní styl, fitness, kulturistiku, bojové a silové sporty v České republice.

více informací naleznete na www.ronnie.cz

MOBILNÍ FYZIOTERAPIE S.R.O.

MOBILNÍ FYZIOTERAPIE S.R.O.

Společnost poskytující zdravotnické služby v oboru fyzioterapie zejména mimo ambulantní zařízení, což umožňuje vyšší míru individuality a flexibility ve prospěch klientů i pracovníků. Dokáže pružně reagovat na jejich požadavky.

Záměrem společnosti je dostupnější fyzioterapie pro každého a zároveň exkluzivní služba dbající na specifické potřeby klientů. Šetří jejich čas se zárukou kvality služeb jako v ambulanci s oprávněním odboru zdravotnictví poskytovat léčebnou rehabilitaci ve vlastním sociálním prostředí klientů. Zároveň provozujeme masérské, regenerační, rekondiční služby a lektorskou činnost. Hlavním cílem společnosti je postarat se o Vaše zdraví, abyste mohli naplno využít vlastního potenciálu k tomu, co Vás naplňuje a baví v soukromém i pracovním životě.

více informací naleznete na www.mobilni-fyzioterapie.cz

Relaxaci, uvolnění i úlevu při únavě nebo poranění svalů a kloubů zajistíte správným výběrem masážního spraye, emulze či gelu z řady produktů
PERSKINDOL Active a PERSKINDOL Cool.