Vítejte ve světě pohybu bez bolesti.

Perskindol mění pravidla hry. Vítězem jste vy, ať je vám 20, 50 nebo 70 let.

Rekreační běh si konečně užívám bez bolesti

Rekreační běh si konečně užívám bez bolesti

Jmenuji se Honza a je mi 36 let. Mám sedavé kancelářské zaměstnání, a proto se snažím vyšetřit si alespoň 2x nebo 3x do týdne chvíli na sport. Je to pro mě důležité nejen kvůli psychickému odreagování, ale i pro udržení fyzické kondice. Za rok aktuálně naběhám přibližně 750 kilometrů a k tomu přidám něco málo na kole. Nejsou to žádné velké dálky, sportuji čistě rekreačně – pro radost. Bohužel mé běžecké začátky byly docela neveselé. Důvodem byla bolest.

read more
Správné držení těla: 10 doporučení jako prevence bolesti

Správné držení těla: 10 doporučení jako prevence bolesti

I malé každodenní změny mohou přinést velké výsledky. Typickým příkladem je způsob, jakým sedíme, stojíme, sportujeme nebo provádíme řadu dalších aktivit, včetně čištění zubů, čtení knih nebo sledování mobilního telefonu. Trpíte bolestí zad (nejčastěji bederní či krční páteře)? Pak vás určitě bude zajímat několik užitečných tipů pro správné držení těla. Vyzkoušejte je ještě před tím, než sáhnete po různých kompenzačních pomůckách nebo řešeních.

read more
Gel na svaly a klouby Perskindol mění pravidla hry

Gel na svaly a klouby Perskindol mění pravidla hry

Historie Perskindolu sahá až do počátku 80. let 20. století. Právě v té době hledal jeden profesionální tenisový hráč přípravek, který by mu pomohl. Potřeboval něco bez zbytečné chemie. Něco, co by se dalo pravidelně používat, nemastilo kůži a oblečení. Něco, co by mu ulevilo od bolesti a pomohlo zotavovat se ze zranění. Nic takového ale nenašel. Trvalo dalších pět let, než vymyslel a k dokonalosti přivedl Perskindol Classic.

read more